Logu lentes apstrāde dolgostrojam

Logus izvēlējos likt ar Siga Fentrim lentēm- attiecīgi IS 20 iekšpusē un IS 2 ārpusē. Šīm un arī visu pārējo ražotāju logu lentēm ir gaužām zema UV izturība- visām max līdz 3 mēneši. Neviens šīs lentes neražo dolgostrojiem un manā prioritāšu sarakstā fasādes pabeigšana galīgi nav priekšgalā, arī pavilkt finansiāli to nevaru. Jau liekot logus iepriekšējā sezonā, es sāku domāt par to, kā es pasargāšu šo lenti no saules. Domāju es visu ziemu, jo uz ziemu es visu atstāju kā ir (UV starojums ir ļoti zems). Apjautājos apkārt par iespējām pasargāt lentu no saules un populārākais variants bija aizēnot to lentu ar kko (kartonu, saplāksni, putuplastu). Šie varianti mani neuzrunāja, jo tādā gadījumā tas “kkas” ir jāpērk, jāiztērē un tad kkad jātērē laiks novākšanai un izmešanai. Mētājās man apkārt veci maisi ar Sakret BAK līmjavu, ko žēl man bija izmest ārā. Iedomājos ka šeit būtu ideāla vieta lai tos iztērētu- apmetam lentu un aizmirstam par to.

Lai nenosmērētu logus, tos aplīmēju ar krāsotāju lentu. Lenta izbeidzās un aplīmešanu nācās piefinišēt ar parastu skoču. Šo gan atļāvos darīt tikai ēnas pusē un apmešanas darbus sāku tieši ar šiem logiem, lai pēc iespējas ātrāk skoču varētu noplēst.

Un rezultāts šāds

PS. Līmjava kādus 3 gadus bija stāvējusi iepakota plēves maisā un atpakojot pēc konsistences tā bija kā vakar pirkta. Tomēt uzmaisot testa paraudziņu konstatēju, ka tā vairs līdz galam nesakalst. Paeksperimentējot sapratu, ka vecu līmjavu var diezgan labi atdzīvināt ar cementa palīdzību, kuru piemaisīju klāt attiecībā 1:3.

Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Logu lentes apstrāde dolgostrojam

  1. Mārtiņš saka:

    Tieši šāds pats jautājums mani kādu laiku nomocīja, ko darīt ar šīm lentām ēkas ārpusē. Durvis jau nostāvējušas no pagājušā rudens, vizuāli it kā neliecina par kādiem defektiem. Bet visticamāk darīšu līdzīgi.

    Publicējis 1 person

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s