Rokam nost melnzemi

Mājas vieta topo kartē ir nosprausta un bija laiks ķerties pie melnzemes norakšanas. Nospraust aptuvenos mājas stūrus dzīvē bija diezgan sarežģīti, jo ir ierobežots skaits tuvumā esošo objektu, pēc kuriem vadīties.  Tālāk uz katru pusi tika paņemts vismaz 1m rezerve un atzīmētas vietas, līdz kurai jānoņem zemes virskārta.  Vienā no mājas galiem atliku rezervi kādus 8m ar domu, ka, rokot bedri tālāk,  tur varēs bērt lieko smilti.

Paaicināju traktoristu uz melnzemes norakšanu. Izstāstīju savu vēlmi par noraktās melnzemes nolīdzināšanu zemes gabala pašā malā, kas reizē ir arī zemes gabala zemākais punkts. Traktorists ar šo uzdevumu lieliski tika galā un tas viņam aizņēma sešas stundas.

Tālāk jau saspraudu tos pašus mājas stūru punktus uz jau noraktās zemes. Šoreiz atliku arī daļu no pārējām sienām. Skatoties no malas un pastaigājoties pa iedomātās mājas iedomātajām istabām pārņem sajūta, ka viss ir ļoti mazs un gribās visas sienas pabīdīt pa kādu metru tālāk.

20171230_142023

20171230_152317

 

 

 

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Rokam nost melnzemi

  1. Jōņs saka:

    Par to mazuma sajūtu- tas laikam visiem jāpārdzīvo. 🙂 Man bija tieši tas pats- uz papīra viss izskatījās ok, bet kad beidzot varēju iekāpt pamatos un izstaigāt pa iedomātajām istabām – viss likās šausmīgi maziņš. Ar laiku pāries 🙂

    Publicējis 1 person

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s