Elektroapgādes projekts V2.0

Kā jau iepriekš rakstīju, es izvēlējos uzstādīt sadalni nevis tieši pie z/g, bet gan pie 100m attālā galvenā ceļa. Šādai mahinācijai bija nepieciešami 2 projekti- viens ST un viens man pašam.

Varu beidzot atskaitīties par dažiem cipariem. Tātad sākuma provizoriskā tāme (mana daļa) ar sadalni pie z/g bija 2136 eur (2585 eur ar pvn). Tagad esmu ieguvis oficiālo tāmi ar sadalni pie ceļa- tie ir 864 eur (1045 eur ar pvn). Šī summa ir vēl mazāka nekā pirms tam biju tīri teorētiski aprēķinājis. ST konkursa rezultātā ārējo elektroapgādi realizēs sia Vallis un iekšējo elektroapgādi es pats.

Tā kā uz sia Vallis ir jāgaida līdz 70 dienām, tad izdomāju ķerties savam galam klāt ātrāk. Tika iepirkts 4×16 150m alumīnija kabelis un gofra, un, pēc saskaņošamas ar ST, zemes darbi varēja sākties.

 

Kad uzzināju, ka tikai pa tranšejas izrakšanu man prasa 200+ eur, izlēmu to darīt pats. Tranšejas rakšanai un vēl citiem piebraucamā ceļa darbiem tika pasūtīts bobcat ar tranšeju zāģi no traktorunoma.lv

 

Jāatzīst, ka šī nu ir baigā kombinācija. Darbs ļoti patīkams un kādas stundas vai divu laikā arī rezultāts ir sasniegts.

IMG-20170630-WA0002

20170630_172042

Izrokam tranšeju līdz pagaidu būdai, iztinam kabeli, uzliekam attiecīgajās vietās gofru, ieliekam kabeli tranšejā un ar bobcat aizrokam tranšeju. Viss darbs ar palielām pauzēm aizņēma kādas 5 stundas.

Kopumā domāju ka esmu iekļāvies kādos 300 eur (kabelis+noma+utt). Ņemot vērā, ka projekts man maksāja tikai 70eur, tad, liekot sadalni pie ceļa, tīri teorētiski esmu ietaupījis 1170 eur.

Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

10 Responses to Elektroapgādes projekts V2.0

  1. Jōņs saka:

    Traktoru pats vadīji, vai nāca komplektā ar operatoru? Skatos, ka mājaslapā viņi piedāvā tehniku bez operatora.

    Patīk

  2. valdis saka:

    kur taisīji elektro prjektu?

    Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s