3in1 topo

topoTika iegādāts z/g bez esoša elektrības pieslēguma. Pirms iegādes gan painteresējos pie Sadales tīkls kas un un sapratu, ka tas nav nekas nepanesams. Kā tikt pie elektrības ir ļoti labi aprasktīts Ivara Eko Māja blogā- paldies viņam par to. Pēc ST noteikumu saņemšanas ir jāsāk ar topogrāfisko uzmērīšanu un elektrības projektētāja meklējumiem. Šeit arī pirmo reizi saskāros ar to cik liela ir cilvēku mantkārība. Izrādās ka topogrāfisko uzmērīšanu ir stipri izdevīgāk veikt atsevišķi, nevis ņemt piedāvāto komplektu topo+elektrības_projekts. Atsevišķi saskaņotu topo var iegūt sākot no 260eur, bet komplektā reti kuram bija zem 350eur.  Arī elektrības projekta cenas svārstās no 500 līdz 1000+ eur par vienu un to pašu darbu. Kad novedīšu darbus līdz galam, tad pastāstīšu sīkāk par savu pieredzi.

Skatoties, kur ietaupīt es sapratu, ka topo man vajadzēs vismaz 3vietās: elektrības projektam, mājas projektam un servitūtu ceļa projektam. Piebraucamais ceļšs man ir aptuveni 100m garš un stāsts par to ceļu ir pelnījis atsevišķu ierakstu.

Līdz ar to, par vienu un to pašu samaksu tika noorganizēta 3in1 topo uzmērīšana. Bonusā vēl ieguvu servitūtu ceļa un z/g robežu atlikšanu dabā. Lieki pieminēt, ka bija tādi piedāvājumi, kas prasīja papildus  x eur par katru iesprausto mietiņu.

Tagad kārtoju papīrus un gaidu, kad tiks saskaņota topogrāfiskā uzmērīšana.

 

Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s