Āderes atliktas, gaidu mērniekus

20170502_175540.jpgTieši pirms topogrāfiskās uzmērīšanas un z/g robežu atlikšanas tika pieņemts lēmums atlikt āderes. Tomēr daudz dzirdēti stātstiņi par veco māju izvietojumu precīzi pret āderēm un ka kādreiz tam pievērsa lielu uzmanību. Cik nav dzirdētas tā isti nepierādītas lietas par āderu negatīvo ietekmi. Man visvairāk iespiedies atmiņā stāsts par cūku fermu, kur cūkas  kādā noteiktā aizgardā neizskaidrojamu iemeslu dēļ mira nost. Pārliekot citur- lēnām atlaba. Vēlāk tika noskaidros, ka tajā konkrētajā vietā ir spēcīgas āderes.  Protams, klasiskos stāstus par “kaulu laušanu” un “slikto miegu” guļot uz āderēm nemaz nepieminēšu.

Pats tā nevisai ticu tai padarīšanai. Zinu ka Zemei no pola uz pola iet magnētiskā lauka līnijas, kas mūs pasargā no daudzkā nevēlama. Pats savulaik ar laboratorijas ekipējumu  esmu nomērījis šī lauka stiprumu. Kāpēc gan nevarētu būt arī citu veidu enerģētiskās zonas vai plūsmas. Skatoties no šāda skatu punkta liekas, ka āderu esamība un iespēja to nomērīt ir ticama. Kas tad man tajā visā rada šaubas un samazina ticamību? Nu, piemēram, lasot Jāņa Salmu mājas aprakstīto par āderēm un to, kā āderes parādās un ir nomērāmās tikai pēc tam, kad tu esi uzprasījis kādam (sev? zemei?), ka tu vēlies nomērīt šīs konkrētās āderes. Šeit man ticamība galīgi aizpeld.

Starp citu, šodien uzzināju, ka no āderēm var tikt vaļā jeb tās ievirzīt atpakaļ zemē ar spoguļa palīdzību, uzliekot to uz zemes ar atstarojošo pusi pret āderi. Tātad izrādās, ka, ieliekot grīdas pīrāgā folliju, par āderēm var vispār aizmirst.

Pats labākais tajā visā ir tas, ka tika atrasts ~3kvm pleķis ar ļoooti spēcīgām āderēm. Tika dota 90% garantija ka tur būs ļoti labs ūdens.

Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Āderes atliktas, gaidu mērniekus

 1. buvejamkopa saka:

  Āderes man pēdējā laikā ir interesants pārdomu temats. Es, laikam, esmu pirmais cilvēks, kurš āderēm īsti netic, bet kuram paņemot rokā divus armatūras gabalus, izliektus “L” formā tās “āderes” sāk rādīt. Manas aizdomas ir, ka tās ir tās pašas zemes magnētiskā lauka līnijas, kuras Tu mini, nevis plaisas zemes garozā, kā te daži āderu eksperti saka. Vēl vairāk manu pārliecību pastiprina fakts, ka visos āderu plānos(kaut vai buildart.lv mājaslapā redzamajos), kurus esmu redzējis un kurus arī man parāda tie metāla stienīši āderes iet smukā režģī ar vienādiem attālumiem starp āderēm. Nu kaut kā neticās, ka mūsu zemes garoza ir saplaisājusi smukā režģī ar perfektiem 90 grādu leņķiem. 🙂

  Publicējis 2 people

 2. Ivars saka:

  Galvenais, lai cilvēks, kurš nosaka āderes un par to paņem naudu saprot, ko dara un kādas var būt sekas tam, ko viņš parāda vai ne tā parāda. Visādi citādi āderu meklēšana, it sevišķi ūdens ieguvei, pasaulē ir vispārpieņemta prakse.

  Patīk

 3. būvētājs saka:

  Kādas ir izmaksas āderu atlikšanai?

  Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s